Kalendarz LICEALIADY

KALENDARZ
XXV LICEALIADY
POWIATU POZNAŃSKIEGO

ROK SZKOLNY 2023/2024

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego
 

LPNazwa
imprezy
Rocznik uczest-nikaTermin zakończenia zawodów/widełki PowiatowychKomunikat OrganizacyjnyKomunikat Końcowy
1.Sztafetowe Biegi Przełajowe2004 i młodsi28.09.2023zobaczzobacz
2.Drużynowe Mistrzostwa
w Badmintonie dziewcząt i chłopców
2004 i młodsi27.09.2023 Puszczykowozobaczzobacz
3Mistrzostwa w Unihokeju
dziewcząt
Finał
2004 i młodsi

 30-10-2023

Swarzędz

zobaczzobacz
4Mistrzostwa w Unihokeju
chłopców
Finał
2004 i młodsi

30-10-2023

Swarzędz

zobaczzobacz
      
5Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu
dziewcząt i chłopców
2004 i młodsi25-10-2023 Termy Maltańskiezobaczzobacz
      
6Drużynowe Mistrzostwa w Szachach
dziewcząt i chłopców
2004 i młodsi

06-11-2023 godz. 11.00

Kórnik

zobaczzobacz
      
7Mistrzostwa
w Piłce Ręcznej dziewcząt
Finał
2004 i młodsi

 13-11-2023

Swarzędz

Zobaczzobacz
      
8Mistrzostwa
w Piłce Ręcznej chłopców
Finał
2004 i młodsi

13-11-2023

Swarzędz

zobaczzobacz
      
9Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie
Stołowym dziewcząt
2004 i młodsi

 14-11-2023

Pecna

zobaczzobacz
      
10Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie
Stołowym chłopców
2004 i młodsi

 14-11-2023

Pecna

zobaczzobacz
      
11

Mistrzostwa w futsalu

2004 i młodsi

07-12-2023

Rokietnica

zobaczzobacz
12Mistrzostwa w Piłce Koszykowej dziewcząt2004 i młodsi28-02-2023 Rokietnicazobacz 
13Mistrzostwa w Piłce Koszykowej chłopców2004 i młodsi

29-02-2023

Rokietnica

zobacz 

14

Mistrzostwa w Piłce siatkowej dziewcząt2004 i młodsi

05-03-2023

Murowana Goślina

zobacz 
15Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców2004 i młodsi

12-03-2023

Murowana Goślina

zobacz 
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Accessibility Toolbar