Kalendarz IGRZYSK DZIECI

KALENDARZ
XXV IGRZYSK DZIECI
POWIATU POZNAŃSKIEGO

ROK SZKOLNY 2023/2024

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego
 

LPNazwa
imprezy
Rocznik uczest-nikaTermin zakończenia zawodów/widełki PowiatowychKomunikat OrganizacyjnyKomunikat Końcowy
1.Sztafetowe Biegi Przełajowe2011 i młodsi28.09.2023 Mosinazobaczzobacz
2Drużynowe Mistrzostwa
w badmintonie dziewcząt i chłopców
2011 i młodsi13.10.2023 Puszczykowozobaczzobacz
3Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu
dziewcząt i chłopców
2011 i młodsi25-10-2023 termy Maltańskiezobaczzobacz
4Unihokej Dziewcząt2011 i młodsi26.10.2023 Radzewozobaczzobacz
 Półfinał A: Kórnik, Czerwonak, Komorniki, Stęszew, Suchy Las, Luboń 18.10.2023 Radzewozobaczzobacz
 Półfinał B: Tarnowo P., Dopiewo, Mosina, Rokietnica, Swarzędz  18.10.2023 Paczkowozobaczzobacz
5Unihokej Chłopców2011 i młodsi27.10.2023 Baranowozobaczzobacz
 Półfinał A: Kostrzyn, Swarzędz, Suchy Las, Rokietnica, Kórnik, Czerwonak 17.10.2023 Gułtowyzobaczzobacz
 Półfinał B: Dopiewo, Tarnowo P., Stęszew, Mosina, Komorniki, Luboń 17.10.2023 Skórzewozobaczzobacz
6Drużynowe Szachy2011 i młodsi23.10.2023 Kórnikzobaczzobacz
Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców2011 i młodsi08.11.2023 Pecnazobacz

dziewczęta

chłopcy

8Futsal2011 i młodsi30.11.2023         Stęszewzobaczzobacz
 Półfinał A: Kórnik, Komorniki, Swarzędz, Puszczykowo, Kostrzyn, Buk 23.11.2023 Kórnikzobaczzobacz
 Półfinał B: Rokietnica, Dopiewo, Tarnowo P., Murowana G. Kleszczewo 23.11.2023 Rokietnicazobaczzobacz
 Półfinał C: Stęszew, Mosina, Suchy Las, Luboń,  Czerwonak, Pobiedziska 23.11.2023 Stęszewzobaczzobacz
9Piłka ręczna dziewcząt finał2011 i młodsi01.03.2024 Bukzobaczzobacz
 Półfinał A: Buk, Czerwonak, Kórnik, Puszczykowo, Swarzędz, Kleszczewo 27.02.2024 Buk zobaczzobacz
 Półfinał B: Komorniki, Dopiewo, Mosina, Stęszew, Tarnowo P. 27.02.2024 Plewiskazobaczzobacz
      
10Piłka Ręczna chłopców Finał2011 i młodsi04.03.2024 Kleszczewozobaczzobacz
 Półfinał A: Buk, Kleszczewo, Puszczykowo, Swarzędz, Luboń 28.02.2024 Buk zobaczzobacz
 Półfinał B: Mosina, Komorniki, Czerwonak, Stęszew 28.02.2024 Mosinazobaczzobacz
 Półfinał C:, Rokietnica, Dopiewo, Kórnik, Tarnowo P. 28.02.2024 Dopiewozobaczzobacz
11Koszykówka Dziewcząt – Finał2011 i młodsiZmiana terminu!!! 11.03.2024 Mosinazobaczzobacz
12Koszykówka Chłopców – Finał2011 i młodsi

Zmiana terminu!!! 08.03.2024 Mosina

zobaczzobacz
13Indywidualne Warcaby Klasyczne dziewcząt i chłopców2011 i młodsi18.03.2024 Kórnikzobaczzobacz
14Piłka Siatkowa Chłopców Finał2011 i młodsi20.03.2024 Puszczykowozobaczzobacz
 Piłka Siatkowa Dziewcząt Finał2011 i młodsi21.03.2024 Kostrzynzobaczzobacz
15Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców2011 i młodsi

10.04.2024 Poznań

Malta Polana Harcerska

zobacz

ZAPISY

SRS

 
16Mistrzostwa w trójboju
lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców
2013 i młodsi

18-04-2024r.

Puszczykowo

prawo startu  jedna z gminy

zobacz 
17Mistrzostwa w czwórboju
lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.
2011 i młodsi

23-04-2024r.

Puszczykowo

prawo startu jedna z gminy

zobacz 
18 Piłka Nożna chłopców – Finał 2011 i młodsi19.04.2024 Rokietnicazobacz 
19Koszykówka 3×3 dziewcząt – finał2011 i młodsi24.04.2024   Mosinazobacz 
20Koszykówka 3×3 chłopców – finał2011 i młodsi26.04.2024zobacz 
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Accessibility Toolbar