Kalendarz IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

KALENDARZ
XXV IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
POWIATU POZNAŃSKIEGO

ROK SZKOLNY 2023/2024

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego
 

LPNazwa
imprezy
Rocznik uczest-nikaTermin zawodów PowiatowychKomunikat OrganizacyjnyKomunikat Końcowy
1.Sztafetowe Biegi Przełajowe2009-201028.09.2023 Mosinazobaczzobacz
2.Drużynowe Mistrzostwa
w badmintonie dziewcząt i chłopców
2009-201013.10.2023 Puszczykowozobaczzobacz
3.Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu
dziewcząt i chłopców
2009-201025-10-2023 Termy Maltańskiezobaczzobacz
4.Unihokej Dziewcząt2009-201006.11.2023 Stęszewzobaczzobacz
 Półfinał A: Stęszew, Czerwonak, Luboń, Rokietnica, Swarzędz, Tarnowo P. 19.10.2023 Stęszewzobaczzobacz
 Półfinał B: Dopiewo, Komorniki, Kórnik, Mosina, Suchy Las 

19.10.2023 Skórzewo

zobaczzobacz
5.Unihokej Chłopców2009-201007.11.2023 Stęszewzobaczzobacz
 Półfinał A: Stęszew, Tarnowo P., Suchy Las, Luboń, Komorniki, Czerwonak 20.10.2023 Stęszew zobaczzobacz
 Półfinał B: Kórnik, Swarzędz, Rokietnica, Mosina, Dopiewo 23.10.2023 Kamionkizobaczzobacz
6Drużynowe Szachy2009-201024.10.2023 Kórnikzobaczzobacz
7. Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców2009-2010

15.11.2023 Pecna

zobacz

dziewczęta

chłopcy

8.Futsal2009-2010

01.12.2023 Stęszew

zobaczzobacz
 Półfinał A: Rokietnica, Tarnowo P., Murowana G., Luboń, Komorniki, Czerwonak 24.11.2023 Rokietnicazobaczzobacz
 Półfinał B: Stęszew, Swarzędz, Pobiedziska, Kórnik,  Kleszczewo, Buk 24.11.2023 Stęszewzobaczzobacz
 Półfinał C: Mosina, Suchy Las, Puszczykowo, Kostrzyn, Dopiewo,  27.11.2023 Mosina zobaczzobacz
9Piłka Ręczna Dziewcząt Finał2009-201005.03.2024 Bukzobaczzobacz
 Półfinał A: Buk, Dopiewo, Kórnik, Luboń, Swarzędz, Stęszew, Rokietnica 29.02.2024 Bukzobaczzobacz
 Półfinał B: Komorniki, Czerwonak, Kleszczewo, Mosina, Puszczykowo, Tarnowo P. 29.02.2024 Plewiskazobaczzobacz
10Piłka Ręczna Chłopców finał 2009-201006.03.2024 Mosinazobaczzobacz
 Półfinał A: Komorniki, Tarnowo P., Stęszew, Kórnik, Dopiewo, Buk, Luboń 04.03.2024 Chomęcicezobaczzobacz
 Półfinał B: Mosina, Swarzędz, Rokietnica, Puszczykowo, Kleszczewo, Czerwonak 04.03.2024 Mosinazobaczzobacz
      
11Indywidualne Warcaby klasyczne Dziewcząt i Chłopców2009-201019.03.2024 Kórnikzobaczzobacz
12Piłka Siatkowa Chłopców – Finał2009-201013.03.2024 Mosinazobaczzobacz
13Piłka Siatkowa Dziewcząt – Finał 2009-201014.03.2024 Rokietnicazobaczzobacz
14Koszykówka Chłopców Finał2009-2010

Zmiana terminu! 27.03.2024 Mosina

zobaczzobacz
15Koszykówka Dziewcząt – Finał2009-2010

04.04.2024 Kórnik

zobaczzobacz
16Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców2009-2010

10.04.2024 Poznań

Malta Polana Harcerska

zobacz

ZAPISY

SRS

 
17Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

2009-2010

prawo startu mają po  dwie drużyny z gminy

25-04-2024r.

Puszczykowo

zobacz 
18Piłka Nożna – finał2009-201022.04.2024 Rokietnicazobacz 
19Piłka Siatkowa Plażowa Dziewcząt – finał 2009-2010Zmiana terminu!!! 10.05.2024 Komornikizobacz 
20Piłka Siatkowa Plażowa chłopców- finał 2009-2010Zmiana terminu!!! 17.05.2024 Mosinazobacz 
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego
Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa
Wielkopolskiego.

Accessibility Toolbar