Wracamy do gry !!!

ZAWODY SZS „WIELKOPOLSKA”

Luzowane obostrzenia pozwalają nam wrócić do realizacji współzawodnictwa szkół.
Dokonaliśmy korekty kalendarza i regulaminów realizowanych dyscyplin, zmiany są dostępne na stronie www.wims.szswielkopolska.pl.
W związku z mocno ograniczonym zakresem czasowym na realizacje zawodów nie będziemy czekać z realizacją zawodów rejonowych na rozegranie zawodów powiatowych. Każdy rejonowy organizator określi zasady udziału w zawodach rejonowych w komunikacie organizacyjnym.
Zachęcamy wszystkich z Państwa do organizacji pomimo tego zawodów powiatowych, aby dać dzieciom i młodzieży szansę na trochę aktywności fizycznej.
Wszystkie zawody będą organizowane zgodnie z aktualnymi obostrzeniami i możliwościami organizacyjnymi.
Biuro SZS”WLKP”

ZAWODY POWIATU POZNAŃSKIEGO

W związku z powyższym zawody powiatu poznańskiego będą odbywały się własnym torem. W najbliższych dniach pojawią się terminy, miejsca rozgrywek i komunikaty organizacyjne. W powiecie poznańskim rozgrywki będą rozgrywały się do końca roku szkolnego. Podsumowanie współzawodnictwa zostanie przeniesione na wrzesień.

ZAWODY REJONOWE

Udział w zawodach rejonowych:
Szkoły Podstawowe w kategorii Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej
mogą zgłaszać się do rozgrywek rejonowych. Powiat poznański ma jedno miejsce w REJONIE POZNAŃ TEREN ZACHÓD (kalendarz srs już aktywny) i jedno miejsce w REJONIE POZNAŃ TEREN WSCHÓD (terminy pojawią się w najbliższych dniach). Szkoły Ponadgimnazjalne LICEALIADA przysługuje nam jedno miejsce tylko w rozgrywkach w REJONIE POZNAŃ TEREN ZACHÓD. Organizator zastrzega sobie prawo wskazania dodatkowego zespołu.

W tym roku szkolnym liczy się – kto pierwszy się zgłosi poprzez srs. Proszę pamiętać, że zapisując się przez system nie modyfikujemy juz zgłoszeń do czasu zamknięcia listy, ponieważ modyfikacja spowoduje przesuniecie się szkoły na ostatnią pozycję.

Accessibility Toolbar