Kalendarz IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

KALENDARZ
XXIV IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
POWIATU POZNAŃSKIEGO

ROK SZKOLNY 2022/2023

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego
 

 

LPNazwa
imprezy
Rocznik uczest-nikaTermin zawodów PowiatowychKomunikat OrganizacyjnyKomunikat Końcowy
1.Sztafetowe Biegi Przełajowe2008-200928.09.2022 Krosno k. MosinyZobaczzobacz
2.Finał Powiatu w Sztafetach Pływackich2008-200911-10-2022 Kórnik

zobacz

tel. 721432739

zobacz
3.Unihokej dziewcząt finał2008-200903.11.2022 Radzewozobaczzobacz
 Półfinał A:  Swarzędz,  Suchy Las,  Rokietnica,  Mosina, Luboń, Czerwonak 

19.10.2022 Paczkowo

zobaczzobacz
 Półfinał B: Tarnowo Podgórne,  Stęszew, Kórnik, Komorniki, Dopiewo 

19.10.2022 Radzewo 

zobaczzobacz
4.Unihokej chłopców – finał 2008-200904.11.2022 Baranowozobaczzobacz
 Półfinał A: Mosina,  Komorniki,  Rokietnica,  Suchy Las, Luboń, Kórnik 

20.10.2022 Pecna

zobaczzobacz
 Półfinał B: Swarzędz, Tarnowo P.,  Stęszew, Luboń, Dopiewo, Czerwonak 20.10.2022 Paczkowozobaczzobacz
5.Badminton dziewcząt i chłopców 2008-200927.10.2022 Puszczykowozobaczzobacz
6.Drużynowy tenis  stołowy dziewcząt i chłopców2008-200928.10.2022 Pecnazobacz

dziewczęta

chłopcy

7. Drużynowe Szachy 2008-200902.11.2022 Kórnikzobaczzobacz
8. Futsal – Finał 2008-200907.12.2022  
 Półfinał A: Stęszew, Mosina, Tarnowo P., Kleszczewo, Buk 30.11.2022 Stęszewzobacz 
 Półfinał B: Suchy Las, Swarzędz, Kostrzyn, Komorniki 

30.11.2022     Suchy Las

zobacz 
 Półfinał C: Rokietnica, Puszczykowo, Kórnik, Dopiewo 30.11.2022 Rokietnicazobacz 
 Półfinał D: Murowana G.,  Pobiedziska, Luboń, Czerwonak 30.11.2022 Murowana Goślinazobacz 
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Accessibility Toolbar