WAŻNE !!!

W dniu 15.09.2015r. odbyło się posiedzenie Zarządu SZS„WIELKOPOLSKA”, który zatwierdził regulamin XVII WIMS prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Istotne zmiany:

–            Licealiada do udziału w zawodach dopuszczeni zostali uczniowie rocznika 1996 i -młodsi

–          W Licealiadzie w grach zespołowych jeden uczeń może reprezentować szkołę tylko w dwóch wybranych grach zespołowych spośród: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej

–          Szkoła musi zalogować się w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) aby uczestniczyć w zawodach dotyczy wszystkich typów szkół (SP,G,SPG)

Zgodnie z regulaminem XVII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, szkoły zobowiązane są zarejestrować się w systemie SRS. Zarząd SZS „WIELKOPOLSKA” przedłuża termin rejestracji wszystkich szkół uczestniczących we współzawodnictwie w roku szkolnym 2015/2016 do dnia 15.10.2015r. Z podkreśleniem, że szkoły, których rywalizacja rozpoczyna się przed tym terminem muszą się zarejestrować przed zawodami.

Obowiązuje druk zgłoszenia do igrzysk dostępny na stronie szs.wielkopolska.pl/WIMS/zgłoszenie do WIMS, na którym opiekun ma zaznaczyć fakt dokonania rejestracji w systemie SRS

W załączeniu instrukcja.

Accessibility Toolbar