INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE 22.10.2014 Poznań-Malta

W tym roku Indywidualne Biegi Przełajowe dla powiatu poznańskiego będą dwuetapowe. Pierwszy etap odbędzie się 22.10.2014r. Start i meta w okolicy Pomnika Harcerzy na terenie poznańskiej Malty. Drugi etap zostanie przeprowadzony w kwiecień/maj 2015. Ten rok wyjątkowo tak przeprowadzimy. Od roku szkolnego 2015/2016 będzie tylko jeden etap na wiosnę.

Do finału wojewódzkiego kwalifikuje się w każdym etapie (I etap-jesień, II etap-wiosna) po 4 pierwszych zawodników z każdego biegu z Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w kategorii Szkół Podstawowych i Gimnazjów oraz po 3 w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych. Druga runda eliminacji odbędzie się w kwietniu/maju 2015.  W przypadku, gdy w obu biegach eliminacyjnych awans zdobędą ci sami zawodnicy/zawodniczki, kwalifikację do finału wojewódzkiego uzyskują zawodnicy, którzy zajęli kolejne miejsca w biegu wiosennym.

– Prowadzona będzie punktacja drużynowa szkół w kategorii dziewcząt i chłopców wg.  klucza liczenia punktów do współzawodnictwa powiatu poznańskiego. Każdy bieg eliminacyjny będzie punktowany wg powyższej zasady, dopiero suma punktów za obydwa biegi będzie podstawą punktacji we współzawodnictwie szkół powiatu

Zawodnicy z Powiatu Poznańskiego zobowiązani są posiadać kartę startową koloru czerwonego, wypełnioną zgodnie z regulaminem SZS Powiatu Poznańskiego.Opiekunowie reprezentacji szkolnych zobowiązani są do złożenia list zgłoszeniowych do biura zawodów, co będzie podstawą do potwierdzenia uczestnictwa w zawodach zgodnie z obowiązującym regulaminem Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Poznańskiego.

Wzór karteczki (kolor czerwony, wymiary ok. 10×10 cm)

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

MEMORIAŁ BRONISŁAWA SZWARCA

Nazwisko……………………………………………………………

Imię………………………………………………………………………..

Rocznik………………………………………………………………..

Szkoła…………………………………………………………………..

Gmina………………………………………………………………….

Powiat poznański
 

ZOBACZ

komunikat organizacyjny

Accessibility Toolbar