Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Kalendarz IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

KALENDARZ
XXIII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
POWIATU POZNAŃSKIEGO

ROK SZKOLNY 2021/2022

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego
 

LP Nazwa
imprezy
Rocznik uczest-nika Termin zakończenia zawodów/widełki Powiatowych Komunikat Organizacyjny Komunikat Końcowy
  1. Sztafetowe Biegi Przełajowe  2007-2008  30.09.2021 Krosno koło Mosiny

 Zobacz

 oświadczenie 

 zobacz
2. Drużynowe Mistrzostwa w szachach
dziewcząt i chłopców
 2007- 2008  13.10.2021 OAZA Kórnik  Zobacz   zobacz
3.  Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Dziewcząt  2007-2008   28.10.2021 Pecna  Zobacz zobacz
4.  Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym  Chłopców  2007-2008  28.10.2021 Pecna  zobacz zobacz
 5  Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie Dziewcząt 2007-2008 29.10.2021 Puszczykowo zobacz zobacz
 6  Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie  Chłopców 2007-2008  29.10.2021 Puszczykowo zobacz zobacz
 7 Drużynowe Pływanie dz. i chł. 2007-2008  19.10.2021 Kórnik  zobacz zobacz
 8  Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – finał   2007-2008  02.11.2021   zobacz zobacz
9 Półfinał A: Swarzędz, Czerwonak, Dopiewo,  Kórnik  2007-2008  22.10.2021 Paczkowo  zobacz zobacz
10 Półfinał B: Mosina, Rokietnica, Tarnowo, Komorniki 2007-2008  22.10.2021 Pecna  zobacz zobacz
 11 Mistrzostwa w Unihokeju Chłopców – finał   2007-2008  03.11.2021  zobacz zobacz
12 Półfinał A: Swarzędz, Tarnowo, Stęszew, Rokietnica, Kórnik   2007-2008  25.10.2021 Paczkowo  zobacz zobacz
13 Półfinał B: Mosina, Komorniki, Dopiewo, Czerwonak  2007-2008  25.10.2021 Pecna  zobacz zobacz
14 Mistrzostwa w Futsalu    2007-2008  08.12.2021  zobacz zobacz
15  Półfinał A: Mosina, Czerwonak, Kostrzyn, Puszczykowo, Stęszew 2007-2008  01.12.2021 Mosina  zobacz zobacz
16  Półfinał B: Murowana Goslina, Tarnowo P., Swarzędz, Rokietnica, Kleszczewo 2007-2008  01.12.2021 Murowana Goślina  zobacz zobacz
17  Półfinał C: Komorniki, Buk, Dopiewo, Kórnik 2007-2008  01.12.2021 Komorniki  zobacz zobacz
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.