Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Kalendarz IGRZYSK DZIECI

KALENDARZ
XXIII IGRZYSK DZIECI
POWIATU POZNAŃSKIEGO

ROK SZKOLNY 2021/2022

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego
 

LP Nazwa
imprezy
Rocznik uczest-nika Termin zakończenia zawodów/widełki Powiatowych Komunikat Organizacyjny Komunikat Końcowy
  1. Sztafetowe Biegi Przełajowe 2009 i młodsi  30.09.2021 Krosno koło Mosiny

 zobacz

 oświadczenie

 zobacz
2. Drużynowe Mistrzostwa w szachach
dziewcząt i chłopców
2009 i młodsi  12.10.2021 OAZA Kórnik  zobacz  zobacz
3.  Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym  Dziewcząt  2009 i młodsi  26.10.2021 Pecna  zobacz  zobacz
4.  Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Chłopców  2009 i młodsi  26.10.2021 Pecna  Zobacz   zobacz
5 Mistrzostwa w Unihokeju Dziewcząt – finał      2009 i młodsi  04.11.2021  zobacz  zobacz
6 Półfinał A: Swarzędz, Czerwonak, Mosina, Rokietnica, Tarnowo P.     27.10.2021 Paczkowo  zobacz  zobacz
7 Półfinał B: Dopiewo, Komorniki, Kórnik, Stęszew    27.10.2021 Skórzewo zobacz  zobacz
8 Mistrzostwa w Unihokeju Chłopców – Finał 2009 i młodsi   05.11.2021  zobacz  zobacz
9 Półfinał A: Swarzędz, Komorniki, Mosina, Stęszew, Kórnik      28.10.2021 Paczkowo  zobacz  zobacz
10 Półfinał B: Dopiewo, Czerwonak, Rokietnica, Tarnowo P.      28.10.2021 Skórzewo   zobacz  zobacz
11 Mistrzostwa w Badmintonie dziewcząt   2009 i młodsi  29.10.2021 Puszczykowo Zobacz    zobacz
12 Mistrzostwa w Badmintonie chłopców 2009 i młodsi   29.10.2021 Puszczykowo Zobacz    zobacz
13 Drużynowe Pływanie dz. i chł.  2009 i młodsi  19.10.2021 Kórnik zobacz     zobacz
14 Mistrzostwa w Futsalu – Finał   2009 i młodsi  07.12.2021  zobacz  zobacz
15 Półfinał A: Mosina, Buk, Komorniki, Stęszew, Swarzędz         30.11.2021 Mosina     zobacz  zobacz
16 Półfinał B: Rokietnica, Czerwonak, Kostrzyn, Puszczykowo, Kleszczewo      30.11.2021 Rokietnica    zobacz  zobacz
17 Półfinał C:  Murowana Goślina, Dopiewo, Kórnik, Tarnowo Podgórne     30.11.2021 Murowana Goślina    zobacz  zobacz
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.