Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Kalendarz IGRZYSK DZIECI

KALENDARZ
XXIII IGRZYSK DZIECI
POWIATU POZNAŃSKIEGO

ROK SZKOLNY 2021/2022

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego
 

 

LP Nazwa
imprezy
Rocznik uczest-nika Termin zakończenia zawodów/widełki Powiatowych Komunikat Organizacyjny Komunikat Końcowy
  1. Sztafetowe Biegi Przełajowe 2009 i młodsi  30.09.2021 Krosno koło Mosiny

 zobacz

 oświadczenie

 zobacz
2. Drużynowe Mistrzostwa w szachach
dziewcząt i chłopców
2009 i młodsi  12.10.2021 OAZA Kórnik  zobacz  zobacz
3.  Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym  Dziewcząt  2009 i młodsi  26.10.2021 Pecna  zobacz

 zobacz

4.  Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Chłopców  2009 i młodsi  26.10.2021 Pecna  Zobacz   zobacz
5 Mistrzostwa w Unihokeju Dziewcząt – finał      2009 i młodsi

 Paczkowo

04.11.2021

 zobacz  zobacz
6 Półfinał A: Swarzędz, Czerwonak, Mosina, Rokietnica, Tarnowo P.     27.10.2021 Paczkowo  zobacz  zobacz
7 Półfinał B: Dopiewo, Komorniki, Kórnik, Stęszew    27.10.2021 Skórzewo zobacz  zobacz
8 Mistrzostwa w Unihokeju Chłopców – Finał 2009 i młodsi 

 Paczkowo

05.11.2021

 zobacz  zobacz
9 Półfinał A: Swarzędz, Komorniki, Mosina, Stęszew, Kórnik      28.10.2021 Paczkowo  zobacz  zobacz
10 Półfinał B: Dopiewo, Czerwonak, Rokietnica, Tarnowo P.      28.10.2021 Skórzewo   zobacz  zobacz
11 Mistrzostwa w Badmintonie dziewcząt   2009 i młodsi  29.10.2021 Puszczykowo Zobacz    zobacz
12 Mistrzostwa w Badmintonie chłopców 2009 i młodsi   29.10.2021 Puszczykowo Zobacz    zobacz
13 Drużynowe Pływanie dz. i chł.  2009 i młodsi  19.10.2021 Kórnik zobacz     zobacz
14 Mistrzostwa w Futsalu – Finał   2009 i młodsi  07.12.2021 Mosina  zobacz  zobacz
15 Półfinał A: Mosina, Buk, Komorniki, Stęszew, Swarzędz         30.11.2021 Mosina     zobacz  zobacz
16 Półfinał B: Rokietnica, Czerwonak, Kostrzyn, Puszczykowo, Kleszczewo      30.11.2021 Rokietnica    zobacz  zobacz
17 Półfinał C:  Murowana Goślina, Dopiewo, Kórnik, Tarnowo Podgórne, Pobiedziska   30.11.2021 Murowana Goślina    zobacz  zobacz
18 Mistrzostwa w Warcabach indywidualnych 2009 i młodsi 07.03.2022 Kórnik zobacz zobacz
19 Mistrzostwa w Koszykówce Dziewcząt – Finał 2009 i młodsi  09.03.2022 Mosina  zobacz zobacz
20. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Chłopców – finał  2009 i młodsi

Zmiana terminu !!! 

22.03.2022 Buk

 zobacz zobacz
  Półfinał A: Buk, Czerwonak, Puszczykowo, Swarzędz, Kórnik   10.03.2022 Buk  zobacz zobacz
  Półfinał B: Mosina, Komorniki, Rokietnica, Tarnowo P. Stęszew   10.03.2022 Mosina  zobacz zobacz
           
21.  Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt – finał 2009 i młodsi  17.03.2022 Plewiska  zobacz zobacz
  Półfinał A: Buk, Mosina, Kórnik, Tarnowo P.    11.03.2022 Buk zobacz zobacz
  Półfinał B: Dopiewo, Puszczykowo,  Swarzędz    Zmiana terminu 15.03.2022 Dopiewo zobacz zawody nie odbyły się
  Półfinał C: Komorniki, Czerwonak, Stęszew, Rokietnica    11.03.2022 Plewiska zobacz zawody nie odbyły się
22.  Mistrzostwa w Koszykówce Chłopców – finał
2009 i młodsi  14.03.2022 Mosina  zobacz zobacz
23. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt – Finał 2009 i młodsi

06.04.2022

Kostrzyn

 zobacz zobacz
24.  Mistrzostwa w Piłce siatkowej Chłopców – Finał  2009 i młodsi  05.04.2022 Mosina  zobacz zobacz
25. Mistrzostwa w Drużynowych
Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców
 

13.04.2022 

Poznań Malta

Regulamin zobacz

Link do zapisów tutaj

Obowiązuje również zgłoszenie w SRS https://srs.szs.pl/

👉indywidualne

 

 

👉drużynowe Powiat Poznański

26. Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt i chłopców
  Realizacja zadania odbędzie
się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2022
   
27. Mistrzostwa w czwórboju
lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.
 

  28-04-2022

Luboń

zobacz

wyniki chłopcy

wyniki dziewczat

klasyfikacja w konkurencjach chłopcy

klasyfikacja w konkurencjach dziewcząt

28.

Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym
dziewcząt i chłopców

 

27-04-2022

Puszczykowo

Orlik lekkoatletyczny przy hali sportowej

zobacz

wyniki dziewcząt

wyniki chłopców

zobacz

29 Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt
i chłopców
  do 07.05.2022    
30          

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.