Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Wracamy do gry !!!

ZAWODY SZS „WIELKOPOLSKA”

Luzowane obostrzenia pozwalają nam wrócić do realizacji współzawodnictwa szkół.
Dokonaliśmy korekty kalendarza i regulaminów realizowanych dyscyplin, zmiany są dostępne na stronie www.wims.szswielkopolska.pl.
W związku z mocno ograniczonym zakresem czasowym na realizacje zawodów nie będziemy czekać z realizacją zawodów rejonowych na rozegranie zawodów powiatowych. Każdy rejonowy organizator określi zasady udziału w zawodach rejonowych w komunikacie organizacyjnym.
Zachęcamy wszystkich z Państwa do organizacji pomimo tego zawodów powiatowych, aby dać dzieciom i młodzieży szansę na trochę aktywności fizycznej.
Wszystkie zawody będą organizowane zgodnie z aktualnymi obostrzeniami i możliwościami organizacyjnymi.
Biuro SZS”WLKP”

ZAWODY POWIATU POZNAŃSKIEGO

W związku z powyższym zawody powiatu poznańskiego będą odbywały się własnym torem. W najbliższych dniach pojawią się terminy, miejsca rozgrywek i komunikaty organizacyjne. W powiecie poznańskim rozgrywki będą rozgrywały się do końca roku szkolnego. Podsumowanie współzawodnictwa zostanie przeniesione na wrzesień.

ZAWODY REJONOWE

Udział w zawodach rejonowych:
Szkoły Podstawowe w kategorii Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej
mogą zgłaszać się do rozgrywek rejonowych. Powiat poznański ma jedno miejsce w REJONIE POZNAŃ TEREN ZACHÓD (kalendarz srs już aktywny) i jedno miejsce w REJONIE POZNAŃ TEREN WSCHÓD (terminy pojawią się w najbliższych dniach). Szkoły Ponadgimnazjalne LICEALIADA przysługuje nam jedno miejsce tylko w rozgrywkach w REJONIE POZNAŃ TEREN ZACHÓD. Organizator zastrzega sobie prawo wskazania dodatkowego zespołu.

W tym roku szkolnym liczy się – kto pierwszy się zgłosi poprzez srs. Proszę pamiętać, że zapisując się przez system nie modyfikujemy juz zgłoszeń do czasu zamknięcia listy, ponieważ modyfikacja spowoduje przesuniecie się szkoły na ostatnią pozycję.