Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Kalendarz IGRZYSK DZIECI

KALENDARZ

XXII IGRZYSK DZIECI

POWIATU POZNAŃSKIEGO

ROK SZKOLNY 2020/2021

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

LP Nazwa
imprezy
Rocznik uczest-nika Termin zakończenia zawodów/widełki Powiatowych Komunikat Organizacyjny Komunikat Końcowy
  1.   Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców   Finansowane tylko ze środków UMWW   2008
i młodsi
_______
2.   Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców   2008
i młodsi
  06.10.2020 Krosno k/Mosiny zobacz
oswiadczenie
3.   Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dziewcząt i chłopców   2008
i młodsi
 
4.   Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców   2008
i młodsi

 
29.10.2020.

Puszczykowo

5A.   Półfinał A Mistrzostw w unihokeju dziewcząt   2008
i młodsi

06.11.2020

Mosina

5B.   Półfinał B Mistrzostw w unihokeju dziewcząt   2008
i młodsi

06.11.2020

Paczkowo

5.   Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt Finał   2008
i młodsi

  13.11.2020

Paczkowo

6A.   Półfinał A Mistrzostw w unihokeju chłopców   2008
i młodsi

05.11.2020

Mosina

6B.   Półfinał B Mistrzostw w unihokeju chłopców   2008 i młodsi

05.11.2020

Gułtowy

6.   Mistrzostwa w unihokeju chłopców Finał   2008
i młodsi

  16.11.2020

Gułtowy

7.   Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców     2008
i młodsi
 22.10.2020 OAZA Kórnik zobacz
8.   Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców   2008
i młodsi

  
28.10.2020

Mosina.

9.   Mistrzostwa w futsalu   2008
i młodsi

  04.12.2020

Mosina

10.   Mistrzostwa w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców     2008 i młodsi do
13.02.2021
11A.   Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt   2008
i młodsi
11B.   Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt   2008
i młodsi
11.   Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt
Finał
 
  2008
i młodsi
  do
13.02.2021r.
12A.   Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców   2008 i młodsi
12B.   Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców   2008 i młodsi
12.   Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców
Finał
 
  2008 i młodsi   do
13.02.2021r.
13.   Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt   2008
i młodsi
  do
6.03.2021r.
14.   Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców   2008
i młodsi
  do
6.03.2021r.
15a.   Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Turnieje eliminacyjne
 
  2008
i młodsi
15.   Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Finał Wojewódzki
 
  2008
i młodsi
  _______
16A.   Półfinał A Mistrzostw w koszykówce dziewcząt   2008 i młodsi
16B.   Półfinał B Mistrzostw w koszykówce dziewcząt   2008 i młodsi
16.   Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt
Finał
  2008 i młodsi   do
13.02.2021r.
17A.   Półfinał A Mistrzostw w koszykówce chłopców   2008
i młodsi
17B.   Półfinał B Mistrzostw w koszykówce chłopców   2008
i młodsi
17.   Mistrzostwa w koszykówce chłopców
Finał
  2008
i młodsi
  do
13.02.2021r.
18.   Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców   2008
i młodsi
  do
27.03.2021r.
19.   Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.   2008
i młodsi
  do
30.04.2021r.
20.   Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców   2010
i młodsi
  do
30.04.2021r.
21.   Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców   2009
i młodsi
  do 30.04.2021
22.   Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt i chłopców
 
  2008 i młodsi
23.      

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.