Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Kalendarz Gimnazjów

Zadanie realizowane ze środków

Starostwa Powiatowego w Poznaniu

   KALENDARZ IMPREZ

IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU POZNAŃSKIEGO

GIMNAZJÓW

NA ROK SZKOLNY 2012/2013

 

Dyscyplina

Termin

Miejsce

Awans

Komunikat organizacyjny

Komunikat końcowy

Aerobik  14.03.2013  Mosina  6 zespołów

 Komunikat 

Karta zgłoszenia

Zobacz

Zdjęcia

Koszykówka  dz. finał  04.02.2013 Swarzędz  2 zespoły  Zobacz
 Swarzędz, Czerwonak, Puszczykowo, Suchy Las  31.01.2013  Swarzędz  1 zespół  Zobacz
 Tarnowo P., Murowana G., Luboń, Stęszew  31.01.2013  Tarnowo P.  1 zespół  Zobacz
 Mosina, Dopiewo, Kórnik  31.01.2013  Mosina  1 zespół  Zobacz
Koszykówka  chł. finał  05.02.2013  Tarnowo P.
 2 zespoły  Zobacz
 Swarzędz, Dopiewo, Kórnik, Suchy Las  01.02.2013  Swarzędz  1 zespół  Zobacz
 Tarnowo P., Czerwonak, Mosina, Stęszew  01.02.2013  Tarnowo P.  1 zespół  Zobacz
 Puszczykowo, Luboń, Murowana G.  01.02.2013  Luboń  1 zespół  Zobacz
Siatkówka    dz. finał  14.02.2013 Murowana Goślina  2 zespoły  Zobacz
 Murowana G., Kostrzyn, Swarzędz, Tarnowo P.  07.02.2013  Murowana G.  1 zespół  Zobacz
 Stęszew, Kórnik, Puszczykowo  07.02.2013  Stęszew  1 zespół  zobacz
 Suchy Las, Czerwonak, Luboń, Rokietnica  07.02.2013  Luboń  1 zespół  Zobacz
 Komorniki, Mosina, Pobiedziska  08.02.2013 Zmiana terminu  Komorniki  1 zespół  Zobacz  Zobacz
Siatkówka – chł. finał 13.02.2013 Zmiana Terminu Murowana Goślina  2 zespoły  zobacz
 Murowana G., Kórnik, Puszczykowo, Tarnowo P.  06.02.2013  Murowana G.  1 zespół  Zobacz
 Mosina, Czerwonak, Stęszew, Swarzędz, Rokietnica  06.02.2013  Mosina  1 zespół  zobacz
 Suchy Las, Kostrzyn, Pobiedziska, Luboń  06.02.2013  Suchy Las  1 zespół  Zobacz
Piłka ręczna dz. finał  06.12 BUK 2 zespoły  Zobacz
 A: Dopiewo, Kórnik, Swarzędz, Tarnowo Podgórne, Czerwonak  29.11 Kórnik  1 zespół  Zobacz
 B: Kleszczewo, Luboń, Stęszew, Mosina  29.11  Kleszczewo  1 zespół  Zobacz
Piłka ręczna chł. finał  07.12  Zwycięzca gr A  2 zespoły Zobacz
 A: Buk, Kórnik, Stęszew, Murowana Goślina  30.11 Buk  1 zespół  Zobacz
 B: Dopiewo, Luboń, Kleszczewo, Czerwonak  29.11  Dopiewo  1 zespół  Zobacz
 C: Swarzędz, Mosina, Tarnowo Podgórne  28.11   zmiana terminu  Tarnowo Podgórne  1 zespół  Zobacz
Piłka nożna – finał   26.04.2013 Kleszczewo  2 zespoły  Zobacz
 Czerwonak, Kleszczewo, Kórnik, Mosina  19.04.2013  Czerwonak  1 zespół  Zobacz
 Stęszew, Buk, Puszczykowo, Suchy Las  22.04.2013  Puszczykowo  1 zespół  Zobacz
 Komorniki, Dopiewo, Murowana G, Swarzędz  22.04.2013  Komorniki  1 zespół  Zobacz
 Luboń, Kostrzyn, Pobiedziska, Tarnowo P.  19.04.2013  Luboń  1 zespół  Zobacz
Halowa piłka nożna – finał  12.11 Luboń  2 zespoły  Zobacz
 A: Dopiewo, Kostrzyn , Stęszew, Tarnowo Podgórne  05.11  Kostrzyn  1 zespół  Zobacz
 B: Kleszczewo, Luboń, Pobiedziska, Suchy Las  05.11  Luboń  1 zespół  Zobacz
 C: Komorniki, Kórnik, Puszczykowo, Swarzędz  05.11  Komorniki  1 zespół  Zobacz
 D: Mosina, Murowana Goślina, Czerwonak  05.11  Mosina  1 zespół  Zobacz
Badminton dz . i chł.  06.11  Baranowo  po 4 zespoły  Zobacz
Sztaf. biegi przełajowe dz. i chł.  26.09 Kórnik Zobacz  Zobacz
Indyw.  biegi przełajowe  19.10  Poznań  ZobaczProgram minutowy Zobacz
Sztafety pływackie  8.10 Kórnik Zobacz  Zobacz
Szachy indywid. dz. i chł.  31.10 Kórnik Zobacz  Zobacz
Warcaby  20.11 zmiana terminu Kórnik Zobacz
Tenis sto łowy  dz.  24.09  Pecna  4 zespoły
Tenis stołowy  chł.  25.09  Pecna  4 zespoły
Unihokej dz.  04.03.2013 Gułtowy   2 zespoły  Zobacz
 Kostrzyn, Czerwonak, Kórnik, Pobiedziska  25.02.2013  Gułtowy   2 zespoły  Zobacz
 Tarnowo P., Dopiewo, Mosina, Swarzędz  25.02.2013  Baranowo   2 zespoły  Zobacz
Unihokej chł.  07.03.2013
Zmiana Terminu
Baranowo  2 zespoły  Zobacz
 Tarnowo P. Czerwonak, Kórnik, Pobiedziska  26.02.2013  Baranowo  2 zespoły  Zobacz
 Kostrzyn, Dopiewo, Mosina, Swarzędz  26.02.2013  Gułtowy  2 zespoły  zobacz
Szachy drużynowe  10.10 Kórnik Zobacz  Zobacz
Siatkówka plażowa dz.  13.05.2013  Kórnik  4 zespoły  Zobacz
Siatkówka plażowa chł.  14.05.2013  Kórnik  4 zespoły  Zobacz
Lekka atletyka dz.  10.05.2013  Żerków po 4 zawodników i po 2 sztafety

 zobacz
regulamin
program minutowy

 Protokół

Awans do rejonu

Wyniki

Lekka atletyka chł.  10.05.2013  Żerków  po 4 zawodników i po 2 sztafety

zobacz
regulamin
program minutowy

ProtokółAwans do rejonuWyniki

 

Każda impreza rozpoczyna się uroczystym otwarciem o godz. 9.30 i kończy podsumowaniem. Organizatorzy przygotowują dyplomy dla uczestniczących szkół. Nie ma już możliwości dogłaszania zespołów do imprez. W przypadku braku udziału w finałach (potwierdzony wcześniej udział), drużyna zostanie zdyskwalifikowana w systemie współzawodnictwa oraz traci prawo startu w następnym roku szkolnym w tej dyscyplinie, a dodatkowo szkoła może zostać obciążona kosztami poniesionymi przez organizatora.

W sprawie zwrotu kosztów obsługi sędziowskiej i technicznej, proszę kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem.

1. Każdy zespół ma obowiązek sprawdzić termin i miejsce zawodów na stronie  www.powiatpoznan.bho.pl

2. Zwrot kosztów sędziowskich oraz obsługi technicznej nastąpi przelewem na wskazane konto po otrzymaniu od organizatora zawodów sprawozdania z zawodów, delegacji sędziowskiej oraz umowy na obsługę techniczną zawodów, komunikaty, wyniki, informacje o kolejności końcowej szkół w terminie do 4 dni po zakończeniu imprezy na adres: Paweł Gulcz, OSiR w Mosinie ul. Szkolna 1, 62-050 Mosina

3. Sprawozdanie z zawodów należy również wysłać pocztą elektroniczną 1 dzień po zawodach na adres: pawel.gulcz@mosina.pl

4. Przed każdymi zawodami należy się skontaktować z koordynatorem p. Paweł Gulcz nr tel. 61 8132 903.

5. Ze sposobem rozliczania się z zawodów proszę  zapoznać się na stronie Szkolnego Związku Sportowego – zakładka „rozliczenie zawodów”.

6. Medale na zawody finałowe organizator powinien odebrać bezpośrednio z biura SZS Wielkopolska, Poznań, ul. Woźna 12, domofon 2

7. Punkty  1 do 8 nie dotyczą Zawodów Aerobiku, Sztafetowych Biegów Przełajowych, Indywidualnych Biegów Przełajowych oraz Sztafet Pływackich – Zawody te będą rozliczane bezpośrednio przez biuro SZS Wielkopolska.