Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Kalendarz Szkół Podstawowych

Zadanie realizowane ze środków

Starostwa Powiatowego w Poznaniu

 

KALENDARZ IMPREZ

IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU POZNAŃSKIEGO

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2012/2013

lp

Dyscyplina

Zawody

Termin realizacji

Miejsce

Uwagi

Komunikat organizacyjny

Komunikat końcowy

1

Aerobik

 14-03  Mosina

 Komunikat

Karta zgłoszeń

 Zobacz

Zdjęcia

2

Siatkowka dz.

Gr. A Mosina, Kostrzyn Wlkp., Kórnik, Pobiedziska, Puszczykowo

 04-02

 Kostrzyn Wlkp.

awans 2

 zobacz  zobacz
Gr. B Stęszew, Luboń, Rokietnica, Suchy Las, Swarzędz

04-02

Stęszew

awans 2

 zobacz  zobacz
Gr. C Murowana Goślina, Buk, Czerwonak, Dopiweo, Tarnowo Podgórne

04-02

Murowana Goślina

awans 2

 zobacz  zobacz
FINAŁ dz. Murowana Goślina, Niepruszewo, Sp nr 2 Puszczykowo, Rogalinek, Stęszew, Suchy Las

 11-02

Murowana Goślina
 zobacz  zobacz

3

Siatkowka chł.

Gr. A Mosina, Kostrzyn Wlkp., Kórnik, Pobiedziska, Puszczykowo 08-02

Mosina

awans 2

 zobacz
 Gr. B Buk, Czerwonak, Dopiewo, Rokietnica, Swarzędz  08-02 Swarzędz awans 2 zobacz
Gr. C Murowana Goślina, Luboń, , Suchy Las, Stęszew, Tarnowo Podgórne  06-02 !!!!!!!!!!!!!!!

Suchy Las

awans 2

 zobacz
FINAŁ chł.
 12-02 Kostrzyn WLKP.awans 2
 zobacz

4

Koszykówka dz

Gr. A Swarzędz, Czerwonak, Kórnik,  Murowana Goślina, Tarnowo Podgórne  21-02

Kórnik

awans 2

 zobacz
 Gr. B Komorniki, Luboń, Steszew, Dopiewo, Mosina, Puszczykowo  20-02 !!!!!!

 Plewiska

awans 2

 zobacz
FINAŁ dz.
08-03!!!!!!!!!! Plewiska
 zobacz

5

Koszykówka chł.

 Gr. A Dopiewo, Tarnowo Podgórne, Suchy Las, Murowana Goślina

01-03!!!!!!!!!!

Dopiewo

awans 2

 zobacz
Gr B Komorniki, Luboń, Mosina, Puszczykowo, Stęszew  28-02

 Plewiska

awans 2

 zobacz  zobacz
Gr. C  Swarzędz, Kostrzyn Wlkp., Kórnik, Czerwonak 05-03 !!!!!!!!!

Swarzędz

awans 2

 zobacz
FINAŁ chł.
07-03 Plewiska  zobacz

6

Piłka ręczna dz

 Finał

zmiana terminu 03-12

Buk

 zobacz

 zobacz

 Półfinał A: Buk, Czerwonak, Rokietnica, Tarnowo Podgórne

 20.11

 Buk

 Zobacz

  Zobacz

 Półfinał B: Kleszczewo, Kórnik, Swarzędz

 20.11

Tulce

 Zobacz

 zobacz

 Półfinał C: Dopiewo, Luboń, Stęszew, Mosina

 20.11

 Dopiewo

 Zobacz

 zobacz

7

Piłka ręczna chł

 Finał:SP 5 Swarzędz, SP Kostrzyn WLKP, SP Skórzewo, SP Przeźmierowo

 22.11 Zmiana terminu!

Mosina

 zobacz

 Półfinał A: Kleszczewo, Stęszew, Luboń, Mosina

 15.11

 Mosina

awans 2

 Zobacz

 Półfinał B:Dopiewo, Tarnowo Podgórne, Buk, Czerwonak

 15.11

 Buk

awans 2

Zobacz

 Zobacz

Półfinał C: Kórnik, Swarzędz, Suchy Las, Kostrzyn

 15.11

 Suchy Las

awans 2

Zobacz

8

Badminton chł. i dz.

 07.11

 Przeźmierowo

Zobacz

Zobacz

9

Sztafetowe biegi przełajowe

 26.09

Kórnik

Zobacz

Zobacz

10

Indywidualne biegi przełajowe

 19.10

 Malta Polana Harcerska Poznań

Zobacz Program minutowy

 Zobacz

11

Drużynowe pływanie dz i chł

 8.10

 Kórnik

Zobacz

Zobacz

12

Ind. Szachy dz i chł tel. 8 170 183

 30.11

 Kórnik

Zobacz

 Zobacz

13

Warcaby dz i chł. Tel. 8 170 183

23.11

 Kórnik

Zobacz

 zobacz

14

Drużynowy tenis stołowy dz

 27.09

 Radzewo

Zobacz

 Zobacz

15

Drużynowy tenis stołowy chł

 28.09

 Radzewo

 zobacz

 Zobacz

16

Halowa pilka nożna

Finał SP Skórzewo, SP Nr 1 Kórnik, SP NR 5 Swarzędz, SP Kleszczewo, Sp Jedziorki, Sp Przeźmierowo

 29.10

 Swarzędz

awans 2 zespoły

 zobacz

 zobacz

 Półfinał A: Swarzędz, Kleszczewo, Pobiedziska, Suchy Las, Czerwonak, Buk

 24.10

 Swarzędz

 Zobacz

 zobacz

 Półfinał B: Kostrzyn Wlkp., Kórnik, Rokietnica, Dopiewo, Murowana, Goślina

 24.10

 Murowana Goślina

 Zobacz

 zobacz

 Półfinał C: Luboń, Tarnowo Podgórne, Mosina, Puszczykowo, Stęszew, Komorniki

 24.10

 Komorniki

 Zobacz

17 Unihokej Półfinał Dziewcząt: Kostrzyn, Czerwonak, Swarzędz, Stęszew, Kórnik, Pobiedziska

20-03

Gułtowy zobacz
Półfinał Chłppcy:Kostrzyn, Czerwonak, Swarzędz, Stęszew, Kórnik, Pobiedziska

21-03

Gułtowy zobacz
FINAŁ

27-03

Gułtowy

zobacz
18 Unihokej dz., chł.  Półfinał dziewcząt i chłopców: Komorniki, Tarnowo Podgórne, Dopiewo, Mosina

21-03

Przeźmierowo

 zobacz
19 Czwórbój LA  16.05.2013  Tarnowo Podgórne

 zobacz

regulamin

lista

Wyniki Dziewcząt

Wyniki Chłopców

Każda impreza rozpoczyna się uroczystym otwarciem o godz. 9.30 i kończy

podsumowaniem. Organizatorzy przygotowują dyplomy dla uczestniczących szkół. Nie ma już możliwości dogłaszania zespołów do imprez. W przypadku, gdy zespół, który zadeklarował udział w zawodach nie przyjedzie na nie zostanie ukarany odjęciem 5 punktów ze współzawodnictwa sportowego. W sprawie zwrotu kosztów obsługi sędziowskiej i technicznej, proszę kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem. (Zwrot kosztów sędziowskich oraz obsługi technicznej nastąpi przelewem na wskazane konto po otrzymaniu od organizatora zawodów sprawozdania z zawodów, delegacji sędziowskiej oraz umowy na obsługę techniczna zawodów, komunikaty, wyniki, informacje o kolejności końcowej szkół w terminie do 7 dni po zakończeniu imprezy na adres: Marek Hadrych ul. Migalli 54, 62-030 Luboń). Przed każdymi zawodami należy się skontaktować z koordynatorem p. Markiem Hadrychem nr tel. 501761590. Ze sposobem rozliczania się z zawodów proszę zapoznać się na stronie Szkolnego Związku Sportowego – zakładka „rozliczenie zawodów”.

Sprawozdanie z zawodów należy wysłać pocztą elektroniczną 1 dzień po zawodach na adres: m1974a@go2.pl

Medale i puchary do odbioru w biurze SZS „WIELKOPOLSKA” przy ul. Woźnej1 2 (domofon 2).