Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Kalendarz Gimnazjów

Zadanie realizowane ze środków

Starostwa Powiatowego w Poznaniu

KALENDARZ IMPREZ

XVI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU POZNAŃSKIEGO

GIMNAZJÓW

NA ROK SZKOLNY 2014/2015

Lp.
Dyscyplina
Liczba uczestników z Gminy
Termin
Miejsce
Awans
Organizac.
Końcowy
1.
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dz. i Ch
1 zespół
26.09.2014
Kórnik
zobacz
zobacz
2.
Indywidualne Biegi Przełajowe
Każdy zgł.
I etap 22.10.2014
II etap 15.04.2015
Poznań
Poznań
zobacz

organiz.II

ZGŁOSZENIA
zobacz
wyniki

wyniki_II

3.
Drużynowe pływanie
Każdy zgł
21.10.2014
Kórnik
zobacz
prog.minut.
zobacz
4.
Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt
1 zespół
Zmiana Terminu 27.10.2014
Pecna
4 zespoły
Zobacz
zobacz
5.
Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców
1 zespół
24.10.2014
Pecna
4 zespoły
Zobacz
zobacz
6.
Badminton Dz. i Ch.
1 zespół
Zmiana Terminu0
4.11.2014
Baranowo
4 zespoły
Zobacz
7.
Drużynowe Szachy Dz i Ch
2 zespoły
13.11.2014
Kórnik Bnin
Zobacz
zobacz
8.
Halowa Piłka Nożna – FINAŁ
1 zespół z półfinału
18.11.2014
Luboń
2 zespoły
Zobacz
Półfinał A Komorniki, Buk, Mosina, Stęszew, Luboń
1 zespół
6.11.2014
Komorniki
1 zespół
Zobacz
Półfinał B Pobiedziska, Dopiewo, Murowana G, Suchy Las
1 zespół
6.11.2014
Pobiedziska
1 zespół
Zobacz
Półfinał C Kostrzyn, Kleszczewo, Puszczykowo, Tarnowo P.
1 zespół
6.11.2014
Kostrzyn
1 zespół
Zobacz
Półfinał D Swarzędz, Kórnik, Rokietnica, Czerwonak
1 zespół
6.11.2014
Swarzędz
1 zespół
Zobacz
9
Piłka Ręczna dziewcząt – FINAŁ

4.12.2014
BUK
2 zespoły
zobacz
Półfinał A: Buk, Kleszczewo, Kórnik, Stęszew, Luboń
2 zespoły
26.11.2014
Buk
1 zespół
zobacz
Półfinał B Dopiewo, Komorniki, Mosina, Swarzędz
1 zespół
26.11.2014
Dopiewo
1 zespół
Zobacz
Półfinał C Tarnowo P.,Kostrzyn, Czerwonak, Murowana G.
1 zespół
26.11.2014
Murowana Goślina
1 zespół
Zobacz
10
Piłka Ręczna chłopców – FINAŁ
Poniedziałek 8.12.2014
Gmina Swarzędz
2 zespoły
Zobacz
Półfinał A: Swarzędz, Dopiewo, Kórnik,
1 zespół
01.12.2014
Zalasewo
1 zespół
zobacz
Półfinał B: Buk, Kleszczewo, Murowana G., Stęszew,
1 zespół
28.11.2014
Buk
1 zespół
zobacz
Półfinał C: Mosina, Suchy Las, Luboń
1 zespół
28.11.2014
Mosina
1 zespół
zobacz
Półfinał D: Czerwonak, Tarnowo, Kostrzyn
1 zespół
27.11.2014
Czerwonak
1 zespół
zobacz
zobacz
11
Koszykówka Dziewcząt – Finał
1 zespół z półfinału
02.02.2015
Swarzędz
2 zespoły
Zobacz
Półfinał A: Swarzędz, Komorniki, Mosina, Stęszew
1 zespół
26.01.2015
Swarzędz
1 zespół
Zobacz
Półfinał B: Dopiewo, Kórnik, Murowana G., Suchy Las
1 zespół
26.01.2015
Dopiewo
1 zespół
Zobacz
Półfinał C: Czerwonak, Luboń, Puszczykowo, Tarnowo P.
1 zespół
26.01.2015
Czerwonak
1 zespół
Zobacz
12
Koszykówka Chłopców – Finał
1 zespół z półfinału
03.02.2015
Skórzewo
2 zespoły
Zobacz
Półfinał A: Dopiewo, Czerwonak, Pobiedziska, Suchy Las
1 zespół
27.01.2015
Dopiewo
1 zespół
zobacz
Półfinał B: Tarnowo, Kórnik, Puszczykowo, Swarzędz
1 zespół
27.01.2015
Tarnowo Podgórne
1 zespół
zobacz
Półfinał C: Mosina, Luboń, Stęszew,
1 zespół
27.01.2015
Mosina
1 zespół
zobacz
13
Piłka Siatkowa Dziewcząt – Finał
1 zespół z półfinału
12.02.2015
Rogalinek
2 zespoły
Zobacz
Półfinał A: Tarnowo, Czerwonak, Mosina, Suchy Las
1 zespół
05.02.2015
Tarnowo Podgórne
1 zespół
Zobacz
Półfinał B: Rokietnica, Komorniki, Pobiedziska, Swarzędz
1 zespół
05.02.2015
Rokietnica
1 zespół
Zobacz
Półfinał C: Murowana G., Kórnik, Puszczykowo
1 zespół
05.02.2015
Murowana Goślina
1 zespół
Zobacz
Półfinał D: Luboń, Kostrzyn, Stęszew
1 zespół
05.02.2015
Luboń
1 zespół
Zobacz
14
Piłka Siatkowa Chłopców – Finał
1 zespół z półfinału
Zmiana Terminu !!!
11.02.2015
Murowana Goślina
2 zespoły
Zobacz
Półfinał A: Murowana G., Dopiewo, Luboń, Suchy Las
1 zespół
Zmiana Terminu!!!
04.02.2015
Murowana Goślina
1 zespół
Zobacz
Półfinał B: Rokietnica, Czerwonak, Pobiedziska, Swarzędz
1 zespół
06.02.2015
Rokietnica
1 zespół
Zobacz
Półfinał C: Tarnowo P., Kórnik, Stęszew
1 zespół
06.02.2015
Baranowo
1 zespół
Zobacz
Półfinał D: Mosina, Kostrzyn, Puszczykowo
1 zespół
06.02.2015
Mosina
1 zespół
Zobacz
15
AEROBIK – Finał
06.03.2015
Mosina
2 zespoły
Regulamin
Karta zgłoszeń
  zobacz
16
Unihokej Dziewcząt – Finał
2 zespoły z półfinału
09.04.2015
ZSP Swarzędz
 zobacz
Półfinał A: Tarnowo, Czerwonak, Komorniki, Mosina, Dopiewo
1 zespół
17.03.2015
Baranowo
Zobacz
Półfinał B: Kostrzyn,  Kórnik, Pobiedziska, Swarzędz
1 zespół
19.03.2015
Gułtowy
Zobacz
17
Unihokej Chłopców – Finał
2 zespoły z półfinału
10.04.2015
ZSP nr 1 Swarzędz
Zobacz
Półfinał A: Swarzędz, Kostrzyn, Czerwonak, Komorniki, Luboń
1 zespół
20.03.2015
Swarzędz
Zobacz
Półfinał B: Tarnowo, Pobiedziska, Mosina, Kórnik, Dopiewo
1 zespół
18.03.2015
Baranowo
 Zobacz
18
Piłka Nożna – Finał
1 zespół z półfinału
27.04.2015
Mosina
Zobacz
Półfinał A: Swarzędz, Buk, Komorniki, Mosina, Tarnowo
1 zespół
20.04.2015
Swarzędz
 Zobacz
Półfinał B: Pobiedziska, Czerwonak, Kostrzyn, Rokietnica
1 zespół
17.04.2015
Pobiedziska
 Zobacz
Półfinał C: Luboń, Dopiewo, Kórnik, Stęszew
1 zespół
 20.04.2015
 Luboń
 Zobacz
Półfinał D: Murowana G., Kleszczewo, Puszczykowo, Suchy Las
1 zespół
17.04.2015
Murowana Goślina
 Zobacz
19
Lekka Atletyka – Finał
max. 4 zawodników w konkurencji, 2 sztafety
 30.04.2015
Puszczykowo
Zobacz   zobacz
20
Piłka Siatkowa Plażowa Dziewcząt – finał
1 zespół
14.05.2015
Mosina
 Zobacz
21
Piłka Siatkowa Plażowa Chłopców – finał
1 zespół
15.05.2015
Murowana Goślina
Zobacz

Każda impreza rozpoczyna się uroczystym otwarciem o godz. 9.30 i kończy podsumowaniem. Organizatorzy przygotowują dyplomy dla uczestniczących szkół. Nie ma już możliwości dogłaszania zespołów do imprez. W przypadku, gdy zespół, który zadeklarował udział w zawodach nie przyjedzie na nie zostanie ukarany odjęciem 5 punktów ze współzawodnictwa sportowego. W sprawie zwrotu kosztów obsługi sędziowskiej i technicznej, proszę kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem.Zwrot kosztów sędziowskich oraz obsługi technicznej nastąpi przelewem na wskazane konto po otrzymaniu od organizatora zawodów sprawozdania z zawodów, delegacji sędziowskiej oraz umowy na obsługę techniczną zawodów, komunikaty, wyniki, informacje o kolejności końcowej szkół w terminie do 4 dni po zakończeniu imprezy na adres: Paweł Gulcz, OSiR w Mosinie ul. Szkolna 1, 62-050 Mosina. Ze sposobem rozliczania się z zawodów proszę zapoznać się na stronie Szkolnego Związku Sportowego – zakładka „rozliczenie zawodów”.

Medale i puchary do odbioru u Koordynatora Powiatu (Aldona Muszyńska 506 66 97 67) po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.