Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Kalendarz Szkół Podstawowych

 

Zadanie realizowane ze środków

Starostwa Powiatowego w Poznaniu

 

KALENDARZ IMPREZ

XVI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU POZNAŃSKIEGO

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2014/2015

Lp.
Dyscyplina
Liczba uczestników z Gminy
Termin
Miejsce
Awans
Organizac.
Końcowy
1.
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dz. i Ch
1 zespół
26.09.2014
Kórnik
 
organiza
końcowy
2.
Indywidualne Biegi Przełajowe
Każdy zgł.
I etap 22.10.2014
II etap 15.04.2015
Poznań
Poznań
 
organiz.I

organiz.II

ZGŁOSZENIA

 

końcowy
wyniki

wyniki_II

3.
Drużynowe pływanie
Każdy zgł
21.10.2014 
Kórnik
 
 zobacz
  prog.min..
zobacz
4.
Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt
1 zespół
28.10.2014
Pecna
4 zespoły
 zobacz
zobacz
5.
Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców
1 zespół
29.10.2014
Pecna
4 zespoły
 zobacz
zobacz
6.
Badminton            Dz. i Ch.
1 zespół
04-11-2014
Przeźmierowo
4 zespoły
zobacz
zobacz
7.
Drużynowe Szachy   Dz i Ch
2 zespoły
12.11.2014
Kórnik Bnin
 
 zobacz
zobacz
8.
Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycz.  dz. i chł.
2002 i młodsi 
25.11.2014!! Zmiana
Kórnik
 zobacz
zobacz 
9.
Halowa Piłka Nożna – FINAŁ
 
13.11.2014
Pobiedziska
2 zespoły
zobacz
 zobacz  
10.
A Kleszczewo, Pobiedziska, Suchy Las, Czerwonak, Murowana Goślina, Tarnowo Podgórne 
1 zespół
7.11.2014
Pobiedziska
2 zespoły
zobacz
 
11.
B Kostrzyn, Kórnik,  Dopiewo, Mosina, Rokietnica
1 zespół
7.11.2014
Kostrzyn
2 zespoły
zobacz
 
12.
C Luboń,, Puszczykowo, Stęszew, Komorniki, Swarzędz,Buk
1 zespół
7.11.2014
Swarzędz
2 zespoły
zobacz
 
13.
Piłka Ręczna dziewcząt – FINAŁ
 
24.11.2014
BUK
2 zespoły
zobacz
zobacz 
14.
A Buk, Czerwonak, Tarnowo Podgórne Dopiewo, Luboń, Puszczykowo
1 zespół
17.11.2014
Buk
2 zespoły
zobacz
zobacz
15.
B Kleszczewo, Kórnik, Swarzędz, Stęszew, Mosina
1 zespół
17.11.2014
Kleszczewo
2 zespoły
 zobacz
zobacz
16.
Piłka Ręczna chłopców – FINAŁ
27.11.2014
Swarzędz SP 5
2 zespoły
zobacz
 
17.
Kleszczewo, Luboń, Mosina, Kórnik, Swarzędz, Suchy Las
 1 zespół
19.11.2014
Suchy Las
2 zespoły
zobacz
 
18.
Dopiewo, Tarnowo Podgórne, Buk, Czerwonak, Kostrzyn, Stęszew, Puszczykowo
1 zespół
19.11.2014
Buk
2 zespoły
zobacz
zobacz 
19.
Piłka Siatkowa Chłopców Finał
09-02-2015
Murowana Goślina
zobacz
20.
Półfinał A Murowana Goślina, Dopiewo, Rokietnica, Kórnik
1 zespół
 02-02-2015
Murowana Goślina
 1 zespół
zobacz
zobacz
21.
 Półfinał B: Mosina, Luboń, Buk, Steszew
1 zespół
02-02-2015
Mosina
1 zespół
zobacz
22.
 Półfinał C Suchy Las, Puszczykowo, Czerwonak, Tarnowo Podgórne
 1 zespół
02-02-2015
Suchy Las
1 zespół
zobacz
23.
Półfinał D Swarzędz, Pobiedziska, Kostrzyn
 1 zespół
02-02-20 15
Swarzędz
1 zespół
 zobacz
zobacz
24.
Piłka Siatkowa Dziewcząt Finał
1 zespół
10-02-2015
 Murowana Goślina
 zobacz
zobacz
25.
Półfinał A Murowana Goślina, Puszczykowo, Suchy Las, Dopiewo
1 zespół
03-02-2015
Murowana Goślina
1 zespół
 zobacz
26.
  Półfinał B Mosina, Stęszew, Kórnik, Luboń
1 zespół
03-02-2015
Rogalinek
Gm. Mosina
1 zespół
zobacz
27.
 Półfinał C Swarzędz, Kostrzyn, Pobiedziska, Czerwonak
1 zespół
Zmiana !!!04-02-2015
Swarzędz
 1 zespół
 zobacz
28.
 Półfinał D Tarnowo Podgórne, Buk, Rokietnica
1 zespół
03-02-2015
Gmina Tarnowo Podgórne
1 zespół
zobacz
29.
Piłka Koszykowa Dziewcząt Finał
17-03-2015
Plewiska
 2 zespoły  zobacz
30.
 Półfinał A dziewcząt Komorniki, Stęszew, Mosina, Puszczykowo,
1 zespół
10-03-2015
Gmina Komorniki
2 zespoły
zobacz
31.
Półfinał B Swarzędz, Suchy Las, Tarnowo Podgórne , Czerwonak, Dopiewo
 1 zespół
 Zmiana !!!!!
09-03-2015
Swarzędz
2 zespoły
 zobacz
32.
 Półfinał C Luboń, Kórnik, Rokietnica, Murowana Goślina
 1 zespół
10.03.2015
 Luboń
 2 zespoły
zobacz
33.
Piłka Koszykowa Chłopców Finał
19-03-2015
 Plewiska
2 zespoły
zobacz
34.
 Półfinał A Komorniki, Dopiewo, Stęszew, Kostrzyn
1 zespół
 12-03-2015
Gmina Komorniki
 2 zespoły
zobacz
35.
  Półfinał BKicin, Mosina, Puszczykowo, Swarzędz, Suchy Las
1 zespół
12-03-2015
Kicin
 2 zespoły
zobacz
36.
  Półfinał C Tarnowo Podgórne, Luboń, Kórnik, Rokietnica
1 zespół
 12-03-2015
Zmiana !!!!!!

Kornik

2 zespoły
zobacz
37.
Czwórbój lekkoatletyczny
2 zespoły
29.04.2015
Puszczykowo
zobacz   zobacz_dz

zobacz_chł

38.
Aerobik Finał
06-03-2015
Mosina
2 zespoły
 Regulamin
Karta zgłoszeń
   zobacz
39.
Finał Unihokej Chłopców i dziewcząt
 16-04-2015 Swarzędz !!!!!!!!
po 2 zespoły zobacz
40.
Półfinał A Powiatu Unihokej DziewczątSwarzędz, Mosina, Kórnik, Kostrzyn, Czerwonak, Pobiedziska
 1 zespół
26-03-2015
 Gułtowy
2 zespoły
zobacz
41.
Półfinał A Powiatu Unihokej ChłopcówSwarzędz, Mosina, Kórnik, Kostrzyn, Czerwonak, Pobiedziska
  1 zespół 23-03-2015  Gułtowy 2 zespoły zobacz
42.
Półfinał B Powiatu Unihokej chłopców i dziewczątDopiewo, Tarnowo Podgórne, Stęszew, Komorniki
 1 zespół
13-04-2015
 Przeźmierowo
 2 zespoły
zobacz
43.
44.

Każda impreza rozpoczyna się uroczystym otwarciem o godz. 9.30 i kończy podsumowaniem. Organizatorzy przygotowują dyplomy dla uczestniczących szkół. Nie ma już możliwości dogłaszania zespołów do imprez. W przypadku, gdy zespół, który zadeklarował udział w zawodach nie przyjedzie na nie zostanie ukarany odjęciem 5 punktów ze współzawodnictwa sportowego. W sprawie zwrotu kosztów obsługi sędziowskiej i technicznej, proszę kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem. (Zwrot kosztów sędziowskich oraz obsługi technicznej nastąpi przelewem na wskazane konto po otrzymaniu od organizatora zawodów sprawozdania z zawodów, delegacji sędziowskiej oraz umowy na obsługę techniczna zawodów, komunikaty, wyniki, informacje o kolejności końcowej szkół w terminie do 7 dni po zakończeniu imprezy na adres: Marek Hadrych ul. Migalli 54, 62-030 Luboń). Przed każdymi zawodami należy się skontaktować z koordynatorem p. Markiem Hadrychem nr tel. 501761590.Ze sposobem rozliczania się z zawodów proszę zapoznać się na stronie Szkolnego Związku Sportowego – zakładka „rozliczenie zawodów”.Sprawozdanie z zawodów należy wysłać pocztą elektroniczną 1 dzień po zawodach na adres: m1974a@go2.plMedale i puchary do odbioru u Koordynatora Powiatu (Aldona Muszyńska 506 66 97 67) po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym