Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Kalendarz Gimnazjów

Zadanie realizowane ze środków

Starostwa Powiatowego w Poznaniu

KALENDARZ IMPREZ

XVII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU POZNAŃSKIEGO

GIMNAZJÓW

NA ROK SZKOLNY 2015/2016

1011

Lp.
Dyscyplina
Liczba uczestników z Gminy
Termin
Miejsce
Awans
Organizac.
Końcowy
1.
 Sztafetowe Biegi Przełajowe dz. i chł. 1 zespół 2.10.2015 Kórnik  zobacz zobacz
2.
 Drużynowe Pływanie każde zgł.  8.10.2015 Kórnik  prog_minut zobacz
3.
Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt 1 zespół 19.10.2015 Pecna  zobacz  zobacz
4.
 Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców 1 zespół 21.10.2015 Pecna  zobacz  zobacz
5.
 Halowa Piłka Nożna – Finał 1 zespół z półfinału 28.10.2015 Murowana Goślina  zobacz zobacz
Półfinał A: Pobiedziska,Buk, Komorniki, Murowana G, Suchy Las 1 zespół  20.10.2015 Pobiedziska  zobacz  zobacz
 Półfinał B: Tarnowo, Czerwonak, Kostrzyn, Puszczykowo  1 zespół  20.10.2015  Tarnowo Pg  zobacz zobacz
 Półfinał C: Luboń, Dopiewo, Kórnik, Rokietnica,  1 zespół  20.10.2015  Luboń  zobacz  zobacz
 Półfinał D: Swarzędz, Kleszczewo, Mosina, Stęszew  1 zespół  20.10.2015  Zalasewo  zobacz  zobacz
6
Drużynowy Badminton  Dz. i Chł. 1 zespół 29.10.2015 Baranowo  zobacz
7
Drużynowe Mistrzostwa w Szachach 1 zespół 24.11.2015 Kórnik -Bnin zobacz
8
Piłka Ręczna Dziewcząt – Finał 2 zesp. z gr A1 zesp. z gr B i C Zmiana Terminu !!!08.12.2015 BUK  zobacz
Półfinał A: Buk, Czerwonak, Kórnik, Puszczykowo, Tarnowo P.  1 zespół 25.11.2015 Buk zobacz
Półfinał B: Dopiewo, Kleszczewo, Luboń, Stęszew 1 zespół  25.11.2015  Dopiewo  zobacz
 Półfinał C: Murowana G., Komorniki, Mosina, Swarzędz, Suchy Las  1 zespół  25.11.2015  Murowana Goślina  zobacz  Zobacz
9
 Piłka Ręczna Chłopców – Finał 2 zesp. z gr A1 zesp. z gr B i C Zmiana Terminu !!! 07.12.2015  BUK Zobacz
 Półfinał A: Buk, Kleszczewo, Luboń, Stęszew, Tarnowo P.   1 zespół 26.11.2015  Buk  zobacz
 Półfinał B: Swarzędz, Dopiewo, Murowana G., Puszczykowo   1 zespół  26.11.2015 Zalasewo  zobacz  Zobacz
 Półfinał C: Czerwonak, Kórnik, Mosina, Suchy Las   1 zespół  26.11.2015  Czerwonak  zobacz  Zobacz
 10
Koszykówka dziewcząt  – Finał 1 zespół z półfinału 25.02.2016 Swarzędz      zobacz
Półfinał A:

Swarzędz, Czerwonak, Stęszew, Suchy Las

1 zespół 15.02.2016 Swarzędz  zobacz
Półfinał B:

Dopiewo, Komorniki, Puszczykowo, Tarnowo

1 zespół 18.02.2016 Dopiewo zobacz  zobacz
 
 Półfinał C:

Luboń, Kórnik, Mosina

1 zespół 15.02.2016 Luboń  zobacz  zobacz
11
 Koszykówka Chłopców – finał  1 zespół z półfinału  Zmiana terminu

07.03.2016

Tarnowo Podgórne zobacz
 Półfinał A:

Tarnowo P., Czerwonak, Kórnik, Suchy Las

 1 zespół Uwaga zmiana terminu!!!

24.02.2016

Tarnowo Podgórne zobacz  zobacz
 Półfinał B:

Skórzewo, Mosina, Stęszew, Swarzędz

 1 zespół  16.02.2016  Skórzewo zobacz  zobacz
 Półfinał C:

Luboń, Pobiedziska Puzczykowo

1 zespół  16.02.2016  Luboń  zobacz  zobacz
12
Siatkówka dziewcząt – finał 1 zespół z półfinału  29.02.2016 Murowana Goślina zobacz  zobacz
 Półfinał A:

Murowana Goślina, Kostrzyn, Puszczykowo, Swarzędz

1 zespół  23.02.2016 Murowana Goślina  zobacz  zobacz
 Półfinał B:

Rokietnica, Kórnik, Stęszew, Tarnowo Pod.

1 zespół 19.02.2016 Rokietnica  zobacz  zobacz
 Półfinał C:

Pobiedziska, Czerwonak, Mosina

1 zespół 19.02.2016 Pobiedziska  zobacz
 Półfinał D:

Luboń, Komorniki, Suchy Las

1 zespół Zmiana terminu

23.02.2016

Luboń  zobacz  zobacz
13
Siatkówka Chłopców – finał  1 zespół z półfinału 01.03.2016 Murowana Goślina zobacz  zobacz
Półfinał A:

Murowana Goślina, Komorniki, Stęszew, Tarnowo P.,

1 zespół 22.02.2016  Murowana Goślina  zobacz  zobacz
 Półfinał B:

Kórnik, Czerwonak, Pobiedziska, Swarzędz

 22.02.2016  Kórnik  zobacz  zobacz
 Półfinał C:

Rokietnica, Kostrzyn, Suchy Las

 22.02.2016  Rokietnica  zobacz
 Półfinał D:

Mosina, Puszczykowo. Luboń

 22.02.2016  Mosina zobacz  zobacz
14
 Aerobik Grupowy 02.03.2016 Mosina  regulamin

karta zgłoszeń

 zobacz

film

15
Unihokej Dziewcząt – finał 31.03.2016 Gułtowy  zobacz
Półfinał A:

Kostrzyn, Czerwonak, Komorniki, Mosina, Swarzędz

09.03.2016  Gułtowy  zobacz
Półfinał B:

Tarnowo P., Dopiewo, Kórnik, Luboń, Pobiedziska

03.03.2016  Baranowo zobacz  zobacz
16
 Unihokej Chłopców – Finał  22.03.2016  Gułtowy zobacz
 Półfinał A:

Tarnowo P., Czerwonak, Komorniki, Mosina, Pobiedziska

04.03.2016 Baranowo  zobacz  zobacz
 Półfinał B:

Kostrzyn, Dopiewo, Kórnik, Luboń, Swarzędz

 10.03.2016  Gułtowy  zobacz
17
 Piłka Nożna Finał  1 zespół z półfinału 22.04.2016 Luboń  zobacz  zobacz
 Półfinał A:

Luboń, Buk, Puszczykowo, Swarzędz

 1 zespół  13.04.2016 Luboń  zobacz  zobacz
Półfinał B:

Mosina, Czerwonak, Rokietnica, Tarnowo P.

 1 zespół 13.04.2016 Mosina zobacz  zobacz
Półfinał C:

Pobiedziska, Dopiewo, Kórnik, Stęszew, Murowana Goślina

 1 zespół 13.04.2016 Pobiedziska  zobacz  zobacz
 Półfinał D:

Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Suchy Las

 1 zespół 13.04.2016  Kleszczewo  zobacz  zobacz
40
Lekka Atletyka inf. w kom. 21.04.2016 Puszczykowo  zobacz   zobacz
41
 Indywidualne Biegi Przełajowe 26.04.2016 Poznań Polanka Harcerska zobacz

zgłoszenie_

do_biegu

instrukcja

zgłoszenie_SRS

 

 zobacz
42
 Piłka siatkowa plażowa  dziewcząt Uwaga zmiana terminu

10.05.2016

 Murowana Goślina zobacz
43
 Piłka siatkowa plażowa chłopców Uwaga zmiana terminu

11.05.2016

 Murowana Goślina  zobacz

Każda impreza rozpoczyna się uroczystym otwarciem o godz. 9.30 i kończy podsumowaniem. Organizatorzy przygotowują dyplomy dla uczestniczących szkół. Nie ma już możliwości dogłaszania zespołów do imprez. W przypadku, gdy zespół, który zadeklarował udział w zawodach nie przyjedzie na nie zostanie ukarany odjęciem 5 punktów ze współzawodnictwa sportowego. W sprawie zwrotu kosztów obsługi sędziowskiej i technicznej, proszę kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem.Zwrot kosztów sędziowskich oraz obsługi technicznej nastąpi przelewem na wskazane konto po otrzymaniu od organizatora zawodów sprawozdania z zawodów, delegacji sędziowskiej oraz umowy na obsługę techniczną zawodów, komunikaty, wyniki, informacje o kolejności końcowej szkół w terminie do 4 dni po zakończeniu imprezy na adres: Paweł Gulcz, OSiR w Mosinie ul. Szkolna 1, 62-050 Mosina. Ze sposobem rozliczania się z zawodów proszę zapoznać się na stronie Szkolnego Związku Sportowego – zakładka „rozliczenie zawodów”.

Medale i puchary do odbioru u Koordynatora Powiatu (Aldona Muszyńska 506 66 97 67) po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.