Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Kalendarz Szkół Podstawowych

 

Zadanie realizowane ze środków

Starostwa Powiatowego w Poznaniu

 

KALENDARZ IMPREZ

XVII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU POZNAŃSKIEGO

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Lp.
Dyscyplina
Liczba uczestników z Gminy
Termin
Miejsce
Awans
Organizac.
Końcowy
1.
Sztafetowe Biegi Przełajowe dz. i chł. 1 zespół 2.10.2015  Kórnik  zobacz  zobacz
2.
Drużynowe Pływanie każde zgł. 8.10.2015  Kórnik  zobaczprog_minut zobacz
3.
Drużynowy tenis Stołowy Dziewcząt  1 zespół 05.10.2015 Pecna zobacz zobacz
4.
 Drużynowy tenis Stołowy chłopców 1 zespół 07-10-2015 Pecna zobacz zobacz
5.
Drużynowy Badminton  1 zespół 29.10.2015 Przeźmierowo zobacz
6.
 Półfinał HPN gr. APobiedziska, Luboń, Rokietnica, Dopiewo,  Czerwonak   1 zespół  30.10.2015 Pobiedziska  1 zespół  zobaczkomunikat końcowy
7.
Półfinał HPN gr. BKostrzyn, Mosina, Stęszew, Komorniki  1 zespół   30.10.2015 Kostrzyn   1 zespół  zobacz

komunikat końcowy

8.
 Półfinał HPN gr. CSwarzędz, Buk,  Puszczykowo, Kleszczewo  1 zespół 28.10.2015 Swarzędz  1 zespół  zobaczkomunikat końcowy
9.
 Półfinał HPN gr. DSuchy Las, Kórnik, Murowana Goślina, Tarnowo Podgórne  1 zespół  30.10.2015  Suchy Las   1 zespół  zobaczkomunikat końcowy
10.
 FinałHPN  04.11.2015 Luboń 2 zespoły  zobacz
11.
 Półfinał Piłka ręczna dziewcząt Gr. AKleszczewo, Kórnik, Puszczykowo  1 zespół  09.11.2015 Kleszczewo  1 zespoły zobacz
zobacz
12.
 Półfinał Piłka ręczna dziewcząt Gr. BSwarzędz, Dopiewo, Mosina, Czerwonak  1 zespół  09.11.2015 Swarzędz  2 zespoły zobacz
 
13.
  Półfinał Piłka ręczna dziewcząt Gr.CLuboń, Stęszew,  Tarnowo Podgórne, Buk 1 zespół 09.11.2015 Luboń 2 zespoły  zobacz  zobacz
14.
 Finał piłka ręczna dziewcząt 16.11.2015 Dopiewo  2 zespoły  zobacz
15.
 Półfinał Piłka ręczna chłopców Gr. AKleszczewo, Kórnik, Dopiewo, Puszczykowo, Komorniki  1 zespół  24.11.2015 Kleszczewo 2 zespoły zobacz  zobacz
16.
 Półfinał Piłka ręczna chłopców Gr. BSuchy Las,  Mosina, Luboń, Tarnowo Podgórne  1 zespół 24.11.2015  Suchy Las  2 zespoły zobacz  zobacz
17.
  Półfinał Piłka ręczna chłopców Gr. CKostrzyn, Swarzędz, Czerwonak, Stęszew   1 zespół  24.11.2015 Kostrzyn  2 zespoły zobacz
 
18.
 FinałPiłka ręczna chłopców 03.12.2015 Mosina  2 zespoły  zobacz

 zobacz

19.
Drużynowe Szachy patrz komunikat 25.11.2015  Szkoła Podstawowa nr 2 w Bninie zobacz  zobacz
20.
Indywidualne warcaby  patrz komunikat 26.11.2015  Szkoła Podstawowa nr 2 w Bninie zobacz zobacz
21.
Piłka Siatkowa Dziewcząt półfinał AMurowana Goślina, Tarnowo Podgórne, Dopiewo, Czerwonak 1 zespół 17-02-2016 Murowana Goślina 1 zespół  zobacz zobacz
22.
 Piłka Siatkowa Dziewcząt półfinał B Mosina, Steszew, Luboń, Komorniki  1 zespół  17-02-2016 Rogalinek 1 zespół zobacz  zobacz
23.
Piłka Siatkowa Dziewcząt półfinał CRokietnica, Puszczykowo, Pobiedziska, Kórnik 1 zespół 17-02-2016 Rokietnica 1 zespół zobacz zobacz
24.
Piłka Siatkowa Dziewcząt półfinał DSuchy Las, Swarzędz, Buk, Kostrzyn 1 zespół 16-02-2016

Dziewcząt i chłopców

 Suchy las 1 zespół  zobacz zobacz
25.
Piłka Siatkowa Dziewcząt Finał 23-02-2016 Murowana

Goślina

2 zespoły zobacz  zobacz
26.
Piłka Siatkowa Chłopców półfinał AMurowana Goślina, Kostrzyn, Pobiedziska, Czerwonak 1 zespół 18-02-2016 Murowana Goślina 1 zespół  zobacz  zobacz
27.
 Piłka Siatkowa Chłopców półfinał BMosina, Kórnik, Luboń, Puszczykowo 1 zespół 18-02-2016 Mosina  1 zespół  zobacz  zobacz
28.
Piłka Siatkowa Chłopców półfinał CRokietnica, Tarnowo Podgórne, Dopiewo, Stęszew 1 zespół 18-02-2016 Rokietnica 1 zespół Zobacz  zobacz
29.
Piłka Siatkowa Chłopców półfinał DSuchy Las, Swarzędz, Buk  1 zespół 16-02-2016

Dziewcząt i chłopców

Suchy Las 1 zespół zobacz  zobacz
30.
 Piłka Siatkowa Chłopców Finał 24-02-2016 Murowana

Goślina

2 zespoły zobacz   zobacz
31.
Aerobik grupowy 02.03.2016 Mosina Regulamin

karta zgłoszeń

32.
Piłka Koszykowa półfinał A

Dziewcząt

Kórnik, Stęszew, Suchy Las, Mosina

29-02-2016  Kórnik 2 zespoły zobacz zobacz
33.
Piłka Koszykowa półfinał B

Dziewcząt

Swarzędz, Dopiewo, Luboń, Czerwonak

 

01-03-2016 Swarzędz 2 zespoły zobacz zobacz
34.
Piłka Koszykowa półfinał C

Dziewcząt

Komorniki, Pobiedziska, Puszczykowo, Tarnowo Podgórne

 

01-03-2016 Plewiska 2 zespoły zobacz  zobacz
35.
Finał

Koszykówka dziewcząt

09-03-2016 Swarzędz  2 zespoły zobacz  zobacz
36.
Piłka Koszykowa półfinał A

Chłopców

Kórnik, Stęszew, Suchy Las, Mosina

01-03-2016 Kórnik  2 zespoły zobacz  zobacz
37.
Piłka Koszykowa półfinał B

Chłopców

Swarzędz, Pobiedziska, Luboń, Puszczykowo, Tarnowo Podgórne

02-03-2016 Swarzędz 2 zespoły zobacz  zobacz
38.
Piłka Koszykowa półfinał C

Chłopców

Komorniki, Czerwonak, Rokietnica, Dopiewo, Kostrzyn

02-03-2016  Plewiska 2 zespoły  zobacz zobacz
39.
Finał

Koszykówka chłopców

Lusowo, Kobylnica, Mosina, Bnin, Plewiska, Dopiewo  14-03-2016

!!!!!!

 Dopiewo  2 zespoły zobacz zobacz
40.
Unihokej półfinał A chłopców

Czerwonak, Stęszew, Swarzędz, Suchy Las

Luboń, Pobiedziska

 08-03-2016  Kicin 2 zespoły zobacz  zobacz
41.
Unihokej półfinał B chłopców

Kostrzyn, Kórnik, Dopiewo, Komorniki, Tarnowo Podgórne, Mosina

11-03-2016 Gułtowy 2 zespoły zobacz zobacz
42.
43.
Unihokej półfinał A Dziewcząt

Kostrzyn,

Stęszew,

Swarzędz, Luboń, Dopiewo, Mosina

 

15-03-2016 Gułtowy 2 zespoły zobacz  zobacz
44.
Unihokej półfinał B Dziewcząt

Czerwonak,

Kórnik,

Tarnwo Podgórne,

Komorniki, Pobiedziska

18-03-2016 Kicin 2 zespoły zobacz  zobacz
45.
Finał

Unihokej chłopców i dziwcząt

 23-03-2016 Gułtowy 2 zespoły zobacz zobacz

zobacz

46.
Indywidualne Biegi Przełajowe  26.04.2016  Poznań Polanka Harcerska zobacz

zgłoszenie_do_biegu

instrukcja

zgłoszenie_SRS

 

 zobacz
47.
 Czwórbój lekkoatletyczny 29.04.2016  Stadion Puszczykowo zobacz  wyniki_dziewczyn_drużynowe

wyniki_dziewczyn_indywidualne

wyniki_chłopców_drużynowe

wyniki_chłopców_indywidualne

48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.

Każda impreza rozpoczyna się uroczystym otwarciem o godz. 9.30 i kończy podsumowaniem. Organizatorzy przygotowują dyplomy dla uczestniczących szkół. Nie ma już możliwości dogłaszania zespołów do imprez. W przypadku, gdy zespół, który zadeklarował udział w zawodach nie przyjedzie na nie zostanie ukarany odjęciem 5 punktów ze współzawodnictwa sportowego. W sprawie zwrotu kosztów obsługi sędziowskiej i technicznej, proszę kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem. (Zwrot kosztów sędziowskich oraz obsługi technicznej nastąpi przelewem na wskazane konto po otrzymaniu od organizatora zawodów sprawozdania z zawodów, delegacji sędziowskiej oraz umowy na obsługę techniczna zawodów, komunikaty, wyniki, informacje o kolejności końcowej szkół w terminie do 7 dni po zakończeniu imprezy na adres: Marek Hadrych ul. Migalli 54, 62-030 Luboń). Przed każdymi zawodami należy się skontaktować z koordynatorem p. Markiem Hadrychem nr tel. 501761590.Ze sposobem rozliczania się z zawodów proszę zapoznać się na stronie Szkolnego Związku Sportowego – zakładka „rozliczenie zawodów”.Sprawozdanie z zawodów należy wysłać pocztą elektroniczną 1 dzień po zawodach na adres: m1974a@go2.plMedale i puchary do odbioru u Koordynatora Powiatu (Aldona Muszyńska 506 66 97 67) po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym