Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/powiatpoznan/public_html/powiat/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Kalendarz Szkół Podstawowych

Zadanie realizowane ze środków

Starostwa Powiatowego w Poznaniu

 

KALENDARZ IMPREZ

IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU POZNAŃSKIEGO

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2013/2014

 

nr

Nazwa imprezy

Uczestnicy

Termin zawodów powiatowych

Komunikat Organizac.

Komunikat Końcowy

1.

Mistrzostwa w sztafetowych  biegach przełajowych dz. i chł.

2001

i młodsi

Kórnik

30.09.2013

 Zobacz

 Zobacz

2.

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dz. i chł.

2001

i młodsi

Kórnik

9.10.2013

Zobacz Program Zobacz

3.

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł.

2001

i młodsi

dziewczęta 24-10-2013

chłopcy 25-10-2013

Radzewo

 zobacz zobacz  zobaczzobacz

4a.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej – półfinał A

Kleszczewo, Pobiedziska, Suchy Las, Czerwonak, Buk, Murowana Goślina

22-10

Pobiedziska

zobacz

4b.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej – półfinał B

Kostrzyn, Kórnik, Rokietnica, Dopiewo, Mosina

22-10

Kostrzyn

zobacz

 zobacz

4c.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej – półfinał C

Luboń, Tarnowo Podgórne, Puszczykowo, Stęszew, Komorniki, Swarzędz

22-10

Swarzędz

 zobacz  awans

4.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej – finał

2001

i młodsi

30-10

Pobiedziska

 zobacz awans 1 m zachód 2 m wschód

5.

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł.

2001

i młodsi

05-11-2013

Przeźmierowo

 zobacz

6.

Drużynowe Mistrzostwa w szachach dz. i chł.

2001

i młodsi

12-11-2013

Kórnik

 zobacz  zobacz

7.

Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycznych dz. i chł.

2001

i młodsi

15-11

Kórnik

 zobacz   zobacz

8a.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt-półfinał A

Buk, Czerwonak, Tarnowo Podgórne Dopiewo, Luboń, Puszczykowo

18-11-2013

Buk

 zobacz awans do finału 2 zobacz

8b.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt-półfinał B

Kleszczewo, Kórnik, Swarzędz, Stęszew, Mosina

18-11-2013

Kleszczewo

 zobacz awans do finału 2

8.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt – finał

2001

i młodsi

25-11-2013

Buk

 zobacz  zobacz

9a.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał A

Kleszczewo, Luboń, Mosina, Kórnik, Swarzędz, Suchy Las

13-11-2013

Suchy Las

 zobacz awans do finału 2

9b.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – półfinał B

Dopiewo, Tarnowo Podgórne, Buk, czerwonak, Kostrzyn, Stęszew, Puszczykowo

13-11-2013

Buk

 zobacz awans do finału 2

9.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców – finał

20-11-2013

Kórnik

Kórnickie centrum  „Oaza”

    godz. 9.30

p. Prokopczuk Adam. tel. 668609878

10a.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał A

2001

Murowana Goślina, Dopiewo, Rokietnica,Tarnowo Podgórne, Buk

29-01-2014

Murowana Goślina

zobacz

 zobacz

10b.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał B

2001

Stęszew, Mosina, Puszczykowo, Suchy Las, Luboń

28-01-2014

Stęszew

 zobacz zobaczzdjęcia

10c.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – półfinał C

Swarzędz, Kostrzyn, Pobiedziska, Czerwonak, Kórnik

29-01-2014

Swarzędz

 zobacz  zobacz

10.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt – finał

2001

i młodsi

25-02-2014

Murowana Goślina

 zobacz

11a.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – FINAŁ

Udział wszystkie zgłoszone szkoły

22-01-2014

mosina

 zobacz  zobacz

11b.

11c.

11.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców – finał

2001

i młodsi

12.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

2001

i młodsi

28-02-2014

Mosina

 ZobaczKarta zgl  Zobacz

13a.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał A

2001

Swarzędz, Kórnik,Tarnowo Podgórne, Dopiewo, Suchy Las, Luboń

Swarzędz

03-03-2014

 zobacz  zobacz

13b.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – półfinał B

2001

Komorniki, Stęszew, Puszczykowo,  Mosina, Czerwonak

Plewiska

03-03-2014

 zobacz  zobacz

13.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt – finał

2001

i młodsi

12-03-2014

Swarzędz

 zobacz  zobacz

14a.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał A

2001

Komorniki, Stęszew, Puszczykowo, Kostrzyn, Mosina, Czerwonak

06-03-2014

Plewiska

 zobacz  zobacz

14b.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców – półfinał B

2001

Swarzędz, Kórnik, Tarnowo Podgórne, Dopiewo, Suchy Las, Luboń

05-03-2014

Swarzędz

 zobacz

14.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców – finał

2001

i młodsi

Mosina

13.03.2014

 zobacz

15.

Mistrzostwa w Indywidualnych biegach przełajowych dz. i chł.

2001

i młodsi

Poznań

16.10.2013

Zobacz

Zobacz

16a.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – półfinał A

2001

Swarzędz, Kórnik, Kostrzyn,

Pobiedziska, Stęszew, Czerwonak

Gułtowy

10-03-2014

 zobacz
 16.  Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt – finał              2001

i młodsi

Gułtowy

27-03-2014

godz. 16.30

     zobacz

17.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców– finał

2001

i młodsi

Gułtowy

24-03-2014

godz. 15.30

 zobacz

17a.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców – półfinał A

2001

Swarzędz, Kórnik, Kostrzyn, Pobiedziska, Stęszew, Czerwonak

Gułtowy17-03-2014  zobacz

17b.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców i dziewcząt – półfinał B

Komorniki, Dopiewo, Tarnowo Podgórne, Mosina

 27-02-2014Przeźmierowo  zobacz

17.

18.

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycz. dz. i chł.

2001

i młodsi

Puszczykowo

13.05.2014

 zobacz  wyniki dziewczyn wynik chłopców

19.

Mistrzostwa w piłce nożnej

2001

i młodsi

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika.

20.

Mistrzostwa w Indywidualnych biegach na orientację w klasyfikacji drużynowej

2001

i młodsi

nie ma powiatu

 w tym roku do współzawodnictwa nie liczymy punktów z BnO

 

Każda impreza rozpoczyna się uroczystym otwarciem o godz. 9.30 i kończy podsumowaniem. Organizatorzy przygotowują dyplomy dla uczestniczących szkół. Nie ma już możliwości dogłaszania zespołów do imprez. W przypadku, gdy zespół, który zadeklarował udział w zawodach nie przyjedzie na nie zostanie ukarany odjęciem 5 punktów ze współzawodnictwa sportowego. W sprawie zwrotu kosztów obsługi sędziowskiej i technicznej, proszę kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem. (Zwrot kosztów sędziowskich oraz obsługi technicznej nastąpi przelewem na wskazane konto po otrzymaniu od organizatora zawodów sprawozdania z zawodów, delegacji sędziowskiej oraz umowy na obsługę techniczna zawodów, komunikaty, wyniki, informacje o kolejności końcowej szkół w terminie do 7 dni po zakończeniu imprezy na adres: Marek Hadrych ul. Migalli 54, 62-030 Luboń). Przed każdymi zawodami należy się skontaktować z koordynatorem p. Markiem Hadrychem nr tel. 501761590. Ze sposobem rozliczania się z zawodów proszę zapoznać się na stronie Szkolnego Związku Sportowego – zakładka „rozliczenie zawodów”.

Sprawozdanie z zawodów należy wysłać pocztą elektroniczną 1 dzień po zawodach na adres: m1974a@go2.pl

Medale i puchary do odbioru u Koordynatora Powiatu (Aldona Muszyńska 506 66 97 67) po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym